Zavlažovanie porovnanie ceny

Spona hadicová pozinkovaná 10ks, 10-16mm, extol craft

Spona hadicová pozinkovaná 10ks, 10-16mm, extol craft

EXTOL CRAFT spona hadicová, balenie 10ks, 10-16mm 70501 10-16mm

GARDENA 810629 černá / šedá / červená

GARDENA 810629 černá / šedá / červená

Komfortní model sprchy pro různé zavlažovací a čisticí úkoly. Čtyři tvary vodního paprsku: sprchový, perlátorový, plný a plochý. S prvky z měkčeného plastu pro příjemnou manipulaci. Plynulé dávkování množství protékající vody. Ergonomicky tvarovaný impulsní ventil s pohodlnou trvalou aretací. S ochranným plastovým kroužkem, který chrání sprchovou hlavici před poškozením. Tento pohodlný model multifunkčnej sprchy Comfort má štyri rôzne tvary striekania a je určený pre variabilné zalievanie a čistenie. Môžete zvoliť mäkké striekanie, striekanie perličkovým »

Spona hadicová pozinkovaná 10ks, 8-12mm, extol craft

Spona hadicová pozinkovaná 10ks, 8-12mm, extol craft

EXTOL CRAFT spona hadicová, balenie 10ks, 8-12mm 70500 8-12mm

GARDENA 810720 černá / šedá

GARDENA 810720 černá / šedá

Tento model kovovej multifunkčnej sprchy Premium, v plnokovovom a plastovom prevedení, s robustnou striekacou hlavou a štyrmi rôznymi tvarmi striekania je vskutku predurčený pre variabilné zavlažovanie a čistenie. Môžete zvoliť mäkké striekanie, striekanie perličkovým prúdom, intenzívny prúd a plochý prúd. Okrem tvaru striekania možno individuálne a plynulo regulovať aj rýchlosť toku vody. Tvar striekania a prietok vody môžete vybrať presne pre dané použitie. Vďaka optimalizovanému rozloženie hmotnosti a prvkom z mäkkého plastu sedí kovová multifunkčná sprcha GARDENA Premium dobre v ruke. Multifunkčná sprchu ľahko spustíte »

Kärcher Hadice PrimoFlex (1/2

Kärcher Hadice PrimoFlex (1/2") 20 m

HADICA PRIMOFLEX . POPIS: . Kvalitná hadica PrimoFlex®, s priemerom 1/2", a dĺžkou 20 m sa ideálne hodí na zavlažovanie malých až veľkých plôch a záhrad. . 3-vrstvová záhradná hadica s výpletom odolným voči tlaku neobsahuje ftaláty, kadmium, bárium a olovo a tým je zdravotne úplne neškodná. . Vonkajšia vrstva, ktorá neprepúšťa UV žiarenie a je odolná voči poveternostným vplyvom, chráni materiál a svetlonepriepustná medzivrstva zabraňuje tvorbe rias v hadice. . Prietržný tlak činí 24 bar. . Okrem toho sa hadica vyznačuje vysokou odolnosťou voči teplotám od 20 do 65°, C. . Záhradné hadice produktového radu Kärcher »

Festa Zavlažovač

Festa Zavlažovač

Vodní program ROSA > Zavlažovač impulsní kov.

Gardena 1346-20

Gardena 1346-20

GARDENA MDS-pokladacie rúrka 13 mm 1/2 "15m role, 1346-20. MD-pokladacie rúrka 13 mm 1/2". Centrálne zásobovanie vedenie v systéme kvapkovej závlahy. Neprepúšťa svetlo a stabilizované proti UV. Pokládka nad aj pod zemou. V ponuke ešte hadice: Pokladacia rúrka 13 mm 50m. Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, záhradné nožnice, reťazové píly, hrable a motyky a mnoho iného. Spolu s dokonale »

Gardena 8124-20

Gardena 8124-20

Malý, kompaktní model s ergonomickou manipulací. Sprchový paprsek k šetrnému zavlažování jednotlivých rostlin nebo rostlin v řadách, s velkým dosahem. Plynulá regulace množství vody s možností uzavření průtoku. S možností pověšení pro úsporu místa při skladování. Délka 75 cm. Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, záhradné nožnice, reťazové píly, hrable a motyky a mnoho iného. Spolu s »

Kefa umývacia s rýchlospojkou, 2-funkčná, Extol Premium

Kefa umývacia s rýchlospojkou, 2-funkčná, Extol Premium

kartáč s konektorem na hadici, přepínač průtoku vody tryskou nebo kartáčem, ergonomicky tvarovaná plastová rukojeť, EXTOL PREMIUM EXTOL PREMIUM kefa s konektorom na hadicu 8876185 prepínač prietoku vody dýzou nie kefou, ergonomicky tvarovaná plastová rukoväť

Gardena Sprcha zahradní trio se stativem

Gardena Sprcha zahradní trio se stativem

Sprchování venku se stejným komfortem jako v koupelně. Snadná instalace kdekoliv pomocí třínohého stativu. S výškově nastavitelnou a odnímatelnou sprchovou hlavicí a 1,3 m spojovací hadice. Výběr ze 2 různých tvarů vodního paprsku: měkký široce rozptýlený proud k osprchování nebo jemně nastavitelné mlžení. Plynulé nastavení výšky. S regulačním a uzavíracím ventilem pro regulaci množství vody. Sprchovanie pomocou záhradnej sprchy trio so statívom od spoločnosti GARDENA je rovnako pohodlné ako vo vašej kúpeľni. Vďaka trojnožke možno sprchu ľahko nainštalovať kdekoľvek. Flexibilná a snímateľná sprchová hlava pripojená k 1,3 m »

Gardena 1347-20

Gardena 1347-20

GARDENA MDS pokladacie rúrka 13 mm 1/2 "50 m rolky, 1347-29. Centrálne zásobovacie vedenie v systéme kvapkovej závlahy Neprepúšťa svetlo a stabilizované proti UV Pokládka možno nad aj pod zemou Namotaná rolky s 4-farebnou etiketou 50 m rolka Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, záhradné nožnice, reťazové píly, hrable a motyky a mnoho iného. Spolu s dokonale prepracovanými a kvalitnými »

Gardena 8114-29

Gardena 8114-29

Postrekovač GARDENA Classic je klasickým modelom postrekovača. Či už sa jedná o čistenie alebo polievanie, môžete zvoliť ľubovoľnú silu prúdu od intenzívneho prúdu po jemnú hmlu. Krytku trysky nemožno sňať, a preto sa nestratí. Plynulo reguluje tvary striekania vody. Môžete zvoliť tvar, ktorý sa presne hodí pre dané použitie. Vďaka integrovanému prvku z mäkkého plastu sedí postrekovač tiež dobre v ruke a nekĺže. Tento klasický model postrekovačov od spoločnosti GARDENA poskytuje všetko, čo potrebujete k zalievaniu. Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte »


1 2 312 13 14 15 16 17

Porovnanie ceny - lacné Zavlažovanie zo spoľahlivých internetových obchodov. Zavlažovanie aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.