Zavlažovanie porovnanie ceny

Kärcher HT 3.420 Kit

Kärcher HT 3.420 Kit

HADICOVÝ VOZÍK , . POPIS: . Zmontovaný hadicový vozík HT 3.420 súprava 1/2", sa perfektne hodí na zavlažovanie stredne veľkých až veľkých plôch a záhrad. . Vďaka inovatívnej sklápacej funkcii sa dá jednoducho a úsporne odkladať. . Podrobnosti vybavenia: Výškovo prestaviteľná posuvná vidlica, 20 m 1/2", hadica Primoflex®,, postrekovač Plus (2.645-177), 3 x hadicová spojka, 1 x hadicová spojka so systémom Aqua Stop, prípojka na vodovodný kohútik G3/4 a redukcia G1/2. Kapacita: 40 m 1/2", hadica alebo 30 m 5/8", hadica alebo 20 m 3/4", hadica. Ošetrovaniu záhrady tak nestojí nič v ceste. . POUŽITIE: »

Gardena 8381-20

Gardena 8381-20

K přesné změně směru rozdělovací trubky. K presnej zmene smeru rozdeľovacej rúrky. Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, záhradné nožnice, reťazové píly, hrable a motyky a mnoho iného. Spolu s dokonale prepracovanými a kvalitnými zavlažovacími systémami bude vaša záhrada vyzerať skvele! Systém Gardena ponúka aj širokú ponuku záhradných aj domácich čerpadiel a náčinie, »

HOZELOCK SUPAFLEX 12,5 mm - 20m

HOZELOCK SUPAFLEX 12,5 mm - 20m

Hadice s technologií "Soft&Flex" pro pohodlné použití bez zauzlování

Gardena 8503-20

Gardena 8503-20

Hadica Standart 1/2 "20 m, bez arm. Od spoločnosti GARDENA je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu a je tvarovo stála. Presvedčí kvalita - preto spoločnosť GARDENA poskytuje 8-ročnú záruku na primerané použitie. Vďaka jej červenej farbe ju uvidíte aj vo vysokej tráve. je ideálna pre stredné použitie. Hadica Standart od spoločnosti GARDENA sa optimálne hodí k systému Original GARDENA a tiež sa predáva na metrami. Kvalitná hadica vhodná pre tlak až 20 barov * Táto štandardná hadica vyrobená z kvalitného PVC odoláva tlaku až 20 barov. Červená signálna farba Červená signálna farba umožňuje ľahké nájdenie hadice na ľubovoľnom »

Gardena 8585-20

Gardena 8585-20

S povlakom SkinTech a vysoko kvalitnou tkaninou. Netvoria sa na nej uzle a nepretáča sa, dobré klzné vlastnosti, tvarovo stála. Veľká hrúbka steny zabezpečuje bezpečnosť a trvanlivosť. Pre stredné namáhanie a strednú záhradnú štruktúru (napr. trávnik, betónové plochy). Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, záhradné nožnice, reťazové píly, hrable a motyky a mnoho iného. Spolu s dokonale »

Gardena 8679-22

Gardena 8679-22

GARDENA hadica Comfort bez armatúry, metráž 8679-22 13 mm (1/2"), bez systémových dielov. Záhradná hadica z PVC s kvalitnou tkaninou. Tvarovo veľmi stála a odolná voči tlaku. Veľká hrúbka steny zaisťuje bezpečnosť a trvanlivosť. Pre stredné až silné namáhanie a diferencovanú záhradnú štruktúru (napr. trávnik, betónové plochy, štrk) Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, záhradné nožnice, »

Gardena 8695-22

Gardena 8695-22

GARDENA hadica Comfort 3/4 "bez arm. Metráž 8695-22. Informácie o výrobku: 19 mm (3/4"), 50 m bez systémových dielov Záhradná hadica z PVC s kvalitnou tkaninou. Tvarovo veľmi stála a odolná voči tlaku. Veľká hrúbka steny zabezpečuje bezpečnosť a trvanlivosť. Pre stredné až silné namáhanie a diferencovanú záhradnú štruktúru (napr. trávnik, betónové plochy, štrk). Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky »

Gardena 8698-22

Gardena 8698-22

GARDENA hadica Comfort 5/4'' 25 m bez arm. metráž 8698-22. 32 mm (5/4 "), 25 m bez systémových dielov Záhradná hadica z PVC s kvalitnou tkaninou. Tvarovo veľmi stála a odolná voči tlaku. Veľká hrúbka steny zabezpečuje bezpečnosť a trvanlivosť. Pre stredné až silné namáhanie a diferencovanú záhradnú štruktúru (napr. trávnik, betónové plochy, štrk). Viac o Gardena Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ... Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, »


1 2 314 15 16 17

Porovnanie ceny - lacné Zavlažovanie zo spoľahlivých internetových obchodov. Zavlažovanie aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.